
НУШ Індивідульні роботи Торсінг Українська мова 1 клас
35 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175240335
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книга "НУШ Індивідульні роботи Торсінг Українська мова 1 клас" містить 16 індивідульних робіт з української мови у двох варіантах для спостереження за процесом сприйняття та розуміння учнями навчальному матеріалу. А також для вчасного виявлення труднощів у засвоєнні тем і іх подальшого більш детального опрацювання. Видання впорядковано відповідно до програми Нової Української Школи доя учнів початкової школи.
НУШ Індивідульні роботи Торсінг Українська мова 1 клас видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175240335 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 16.5 см |
| Ширина | 23.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шевченко К. М.,Щербак Г.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Книга "НУШ Індивідульні роботи Торсінг Українська мова 1 клас" містить 16 індивідульних робіт з української мови у двох |
| Серия | Індивідуальні роботи |
| Тип | Зошит -тренажер |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴


