
НУШ Зошит з навчання грамоти та розвитку мовлення 1 клас Комплект частина 1+2 Грамота до пiдручника Захарійчук
190 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- +380 (66) 292-54-64
Зошит з навчання грамоти та розвитку мовлення 1 клас (Комплект частина 1+2) до пiдручника Захарійчук
Зошит для письма і розвитку мовлення укладено відповідно до Типової освітньої програми Міністерства освіти і науки України та до пiдручника для 1 класу "Українська мова. Буквар" (Захарійчук М. Д.)
Зошит з навчання грамоти та розвитку мовлення (у двох частинах) входить до навчально-методичного комплекту «Українська мова. 1 клас» (автор М. Д. Захарійчук). Зошит є логічним продовженням навчального змісту підручника «Українська мова. Буквар» та спрямований на формування предметних та ключових компетентностей першокласників. Навчальний зміст видання уможливлює чергування колективних, індивідуальних форм роботи, моніторинг навчальних досягнень учнів.
Зошит містить оптимальний обсяг матеріалу для того, щоб кожна дитина - без перевантаження і стресу - оволоділа навичкою письма.
- Для першокласників та вчителів початкових класів.
НУШ Зошит з навчання грамоти та розвитку мовлення 1 клас Комплект частина 1+2 Грамота до пiдручника Захарійчук видавництва Грамота можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Грамота |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789663496894, 9789663496900 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 16.5 см |
| Ширина | 23.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Захарійчук М.Д |
| Видавництво | Грамота |
| Возраст | 1 клас |
| Количество страниц | 96+64 |
| Краткое описание | Зошит з навчання грамоти та розвитку мовлення 1 клас (Комплект частина 1+2) до пiдручника ЗахарійчукЗошит для письма і р |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Формат, розмір | 165*235 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 190 ₴


