
НУШ-2 Навчальний посібник Пiдручники i посiбники Математика 1 клас Козак, Корчевська КОМПЛЕКТ у 3-х частинах
300 ₴
- В наличии
- Код: 1210133
- +380 (66) 292-54-64
НУШ-2 Навчальний посібник Пiдручники i посiбники Математика 1 клас Козак, Корчевська КОМПЛЕКТ у 3-х частинах
Дорога першокласнице / дорогий першокласнику!
Ця книжка проведе тебе таємничими стежками в чарівну країну МАТЕМАТИКУ, у якій живуть числа, фігури, задачі, величини. Вона навчить тебе обчислювати, міркувати і застосовувати математичні знання в житті.
Щоб перевірити набуті знання з кожного розділу, скористайся QR-кодом.
Успіхів тобі! – Авторки.
Навчальний посібник створено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.
Схвалено для використання в освітньому процесі (протокол від 20 січня 2023 року № 1 засідання експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти;
протокол від 23 грудня 2022 року № 2 засідання експертної комісії з проведення антидискримінаційної експертизи;
номер у Каталозі надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам № 2.0017-2023).
- Для учнів 1 класу та вчителів початкових класів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 80 |
| Год издания | 2023 |
| Вес | 100 г |
| ISBN | 9789660741508, 9789660741515, 9789660741522 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Посiбник для вчителя та учня |
| Возраст | 1 клас |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Автор | Козак М., Корчевська О |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Математика: навчальний посібник для 1 класу. У 3-х частиная. Частина - 1.Дорога першокласнице / дорогий першокласнику!Ця |
| Язык | українська |
- Цена: 300 ₴


