
НУШ Розвиток читацької компетентності в учнів початкової школи Соняшник в системі інтегрованого навчання
60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786177673513
- +380 (66) 292-54-64
Навчально-методичний посібник "Нова українська школа": розвиток читацької компетентності в учнів початкової школи в системі інтегрованого навчання.
Навчально-методичний посібник комплексно висвітлює питання формування читацької компетентності учнів початкової школи в умовах інтегрованого навчання, під час якого коло читання учнів значно розширюється за тематикою й різновидами текстів. Автори обговорюють низку теоретичних питань (зміст понять «читацька компетентність», «читацька грамотність», «читання з розумінням», модель компетентного читача відповідно до вимог Державного стандарту початкової освіти, учнівський навчальний поступ в оволодінні читацькою компетентністю), а також пропонують приклади практичних вправ, які допоможуть учителеві системно підтримувати учнів у їхньому становленні як компетентних читачів.
Видання адресоване вчителям початкових класів, фахівцям з питань підвищення кваліфікації вчителів, студентам педагогічних спеціальностей закладів вищої освіти.
НУШ Розвиток читацької компетентності в учнів початкової школи Соняшник в системі інтегрованого навчання видавництва Соняшник можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177673513 |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 176 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Педагогам |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ірина Старагіна, Василь Терещенко, Андрій Панченков |
| Видавництво | Соняшник |
| Возраст | 1-4 класи |
| Краткое описание | Навчально-методичний посібник "Нова українська школа": розвиток читацької компетентності в учнів початкової школи в сист |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Навчально-методичний посібник |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 17х24 см |
| Язык | українська |
- Цена: 60 ₴


