
НУШ. Українська мова 1-4 клас. Збірник переказів
100 ₴
- В наличии
- Код: 9786170907653
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Українська мова 1-4 клас. Збірник переказів
Збірник відповідає новому Державному стандарту початкової освіти закладів загальної середньої освіти з українською мовою навчання. Продумана система переказів, послідовний добір орфографічного матеріалу роблять цей збірник корисним для всіх, хто навчає дітей рідної мови.
Тексти переказів можна використовувати у класах із різним рівнем підготовки учнів закладів загальної середньої освіти з українською та російською мовами навчання.
Призначено для вчителів початкових класів і батьків.
НУШ. Українська мова 1-4 клас. Збірник переказів видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170907653 |
| Вес | 160 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2018 |
| Количество страниц | 224 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Педагогам |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Кидисюк Н.П., Хомуленко Т.Б |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 1-4 клас |
| Краткое описание | НУШ. Українська мова 1-4 клас. Збірник переказівЗбірник відповідає новому Державному стандарту початкової освіти закладі |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Посібник для вчителя |
| Тип бумаги | офсет, газетна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴


