
НУШ Книга Мені все вдасться! Підручники та посібники Наліпки для самооцінювання Комплект №4
85 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 2255555502716
- +380 (66) 292-54-64
НУШ. Мені все вдасться! Комплект №4. Наліпки для самооцінювання.
У процесі навчання важливо формувати в учня / учениці вміння аналізувати власну діяльність: спостерігати за своїми діями, осмислювати вчинки та судження, прогнозувати їх наслідки, оцінювати особисті успіхи.
Комплект барвистих наліпок для самооцінювання «Мені все вдасться!» стимулюватиме в дітей бажання вчитися та прагнення отримати найкращий результат, формуватиме впевненість у власних силах, розвиватиме здатність до самооцінювання, збільшуватиме відповідальність за результати навчання.
Наліпки комплекту відповідають трьом рівням: «мені все вдалося», «мені ще потрібно тренуватися», «мені ще варто попрацювати».
Яскраві малюнки та заохочувальні гасла створюють відчуття успіху, розуміння того, що навіть невеличке досягнення забезпечує поступ уперед, підтримують і надихають на саморозвиток та вдосконалення.
НУШ Книга Мені все вдасться! Підручники та посібники Наліпки для самооцінювання Комплект №4 видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 2255555502716 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 8 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Педагогам |
| Тип полиграфической бумаги | Мелованная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Вознюк Л |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | НУШ. Мені все вдасться! Комплект №4. Наліпки для самооцінювання. У процесі навчання важливо формувати в учня / уч |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | наліпки-оцінки |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 85 ₴


