
НУШ Книга Тобі все вдасться! Підручники і посібники Наліпки для формування оцінювання Комплект №2
85 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 2255555502693
- +380 (66) 292-54-64
НУШ. Тобі все вдасться! Комплект №2. Наліпки для формувального оцінювання.
Метою формувального оцінювання є акцентування уваги на сильних сторонах учнів / учениць, стимулювання бажання вчитися та прагнення отримати найкращий результат, формування впевненості у власних можливостях. Таке оцінювання сприяє успішній навчальній діяльності, запобігає побоюванню припуститися помилки.
Доброзичливе ставлення до учнів як до особистостей, позитивне оцінювання зусиль кожної дитини забезпечить комплект барвистих наліпок «Тобі все вдасться!».
Наліпки комплекту відповідають чотирьом рівням: «має значні успіхи», «демонструє значний прогрес», «досягає результату з допомогою вчителя», «ще потребує уваги та допомоги».
Яскраві малюнки та коректні гасла сприяють створенню ситуації успіху, надають можливість відзначити навіть невеличке досягнення та поступ уперед, що неодмінно позитивно вплине на навчальну мотивацію дітей та їхню успішність.
НУШ Книга Тобі все вдасться! Підручники і посібники Наліпки для формування оцінювання Комплект №2 видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 2255555502693 |
| Вес | 100 г |
| Количество страниц | 8 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Вознюк Л |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 1 клас |
| Год издания | 2020 |
| Краткое описание | НУШ. Тобі все вдасться! Комплект №2. Наліпки для формувального оцінювання. Метою формувального оцінювання є акцент |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | наліпки-оцінки |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 85 ₴


