
НУШ Моє портфоліо Пiдручники i посiбники Комплект карток 1 класс
130 ₴
- В наличии
- Код: 2255555502617
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Моє портфоліо. Комплект карток. 1 клас.
Комплект карток - набір карток для заповнення дитиною. Формуємо нові традиції української школи.
У картонній папці 14 карток з картону.
НУШ Моє портфоліо Пiдручники i посiбники Комплект карток 1 класс видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 2255555502617 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Пособие |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 14 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Педагогам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Наочний посібник |
| Возраст | 1 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Литвин Ю., Демчак О |
| Тип обкладинки | картон |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Краткое описание | НУШ. Моє портфоліо. Комплект карток. 1 клас. Комплект карток - набір карток для заповнення дитиною. Формуємо нові тр |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 130 ₴


