
Дидактична гра "Розділи овочі та фрукти" Ранок
102 ₴
- В наличии
- Код: 4823076123437
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дидактична гра "Розділи овочі та фрукти"
Завдяки цій дидактичній гріу дітей можна сфомувати уявлення про овочі та фрукти; навчити розрізняти їх; закріпити назви овочів та фруктів; збагатити словниковий запас.
Комплект містить:
- 20 овочів та фруктів
- 2 тарілочки
Дидактична гра "Розділи овочі та фрукти" Ранок видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 4823076123437 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 430 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Наочні посібники |
| Возраст | 2-8 років |
| Краткое описание | Дидактична гра "Розділи овочі та фрукти"Завдяки цій дидактичній гріу дітей можна сфомувати уявлення про овочі та фрукти; |
| Серия | Дидактичні ігри |
| Тип | Развивающая игра |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | Пакет п/п |
| Формат, розмір | 310х430 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 102 ₴


