
Книга для читання та розвитку зв'язного мовлення Школа дітям від 5 років
300 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-8182-83-9
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книга розрахована на дітей 5—6 років, що засвоїли буквар і продовжують розвивати техніку читання. Цікаві тексти не тільки допоможуть дітям розвинути уміння читати, а й, безумовно, викличуть інтерес до читання взагалі. Невеличкі за обсягом твори нададуть можливість дитині прочитати будь-який із них за одне заняття. Великий шрифт, яким надруковано тексти, полегшить сприйняття навчального матеріалу.
Книга для читання та розвитку зв'язного мовлення Школа дітям від 5 років видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-8182-83-9 |
| Вес | 450 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 80 |
| Обложка | Твердая |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | А. Журавльова, В. Федієнко |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | 5+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Книга розрахована на дітей 5—6 років, що засвоїли буквар і продовжують розвивати техніку читання. Цікаві тексти не тільк |
| Тип | книга для читання |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 290 х 205 х 11 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴


