
Скоро до школи Енциклопедія дошкільних наук Школа Математика Логіка Буквар Прописи
580 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-429-490-1
- +380 (66) 292-54-64
Скоро до школи Енциклопедія дошкільних наук. Математика. Логіка. Буквар. Прописи.
Мета першої частини посібника - «Буквар» - формування у дітей початкових навичок читання і письма. З вашою допомогою дитина отримає уявлення про звуки і букви, складах і наголос, типах слів і пропозицій, вивчить приголосні і голосні звуки, запам'ятає графічні образи букв, їх позначають, навчиться створювати і читати склади, слова і прості речення, а також писати великі друковані літери.
Мета другого розділу - «Математика» - допомогти вам у доступній, ігровій формі ознайомити дітей з основами математики. Дитина зможе ознайомитися з основними площинними і об'ємними фігурами, з цифрами і числами в межах десяти, їх складом, порядковим і кількісним значенням, отримає уявлення про прямому і зворотному порядку цифр, суміжних числах, вимірюванні за допомогою лінійки, визначенні часу по годинах, навчиться писати цифри, складати, записувати і вирішувати вираження на порівняння, віднімання, працювати з математичними завданнями тощо.
Третя частина - «Логіка, пам'ять та увага» - допоможе вам розвинути у дитини навички мислення, пам'яті, уваги, спостережливості та ін. Тут ви знайдете багато цікавих, різноманітних завдань на розвиток логічного мислення, стійкості і концентрації уваги, а також на поліпшення обсягу, тривалості та точності різних видів пам'яті: образної, словесно-логічної, зорової та слухової.
Скоро до школи Енциклопедія дошкільних наук Школа Математика Логіка Буквар Прописи видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-490-1 |
| Вес | 610 г |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 160 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Готовность к школе |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | В. Федієнко |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | 45+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Скоро до школи Енциклопедія дошкільних наук. Математика. Логіка. Буквар. Прописи.Мета першої частини посібника - «Буквар |
| Серия | Енциклопедія дошкільних наук |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 290 х 205 х 14 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 580 ₴


