
Ну придумай щось, Марку! Школа Дітям про дітей Саша Войцехівська
320 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-429-881-7
- +380 (66) 292-54-64
Ну придумай щось, Марку! Дітям про дітей. Саша Войцехівська
Нова, надзвичайно прикольна історія про п'ятирічного веселуна Марка від талановитої Саші Войцехівської «Ну придумай щось, Марку» з інтерактивною фішкою: тисни QR-код і танцюй разом із Марком переможний танець пінгвіна, пірата або саламандри! Книгу прикрашають чудові стильні малюнки Ольги Ребдело.
Шестирiчний Марко знає, як зробити цікавою будь-яку справу.Своєю безмежною фантазією він перетворює нуднi збирання в садок на підготовку до подорожі в космос, підслуховує розмови гiлок на дереві й навіть бере участь у кулінарному шоу, уявляючи, як смакує книжкова шафа. тодi святкуе все переможними танцями пiрата, саламандри чи каменя. Збірка кумедних і надихаючих оповідань сприятиме розвитку вигадливостi та креативності дошкільнят. Вона навчить їх пізнавати світ, застосовуючи свою фантазію.
Ну придумай щось, Марку! Школа Дітям про дітей Саша Войцехівська видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Жанр | Сказка |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Твердый переплет |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 136 |
| Иллюстрации | Цветные |
| ISBN | 978-966-429-881-7 |
| Состояние | Новое |
| Год издания | 2023 |
| Формат | |
| Ширина | 173 мм |
| Длина | 223 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | книга |
| Возраст | 45+ |
| Серия | Дітям про дітей |
| Автор | Саша Войцехівська |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 223 х 173 х 16 мм |
| Видавництво | Школа |
| Краткое описание | Ну придумай щось, Марку! Дітям про дітей. Саша ВойцехівськаНова, надзвичайно прикольна історія про п'ятирічного веселуна |
| Язык | українська |
- Цена: 320 ₴


