
Святковий набір для дівчат УЛА Червоний
46 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662847499
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Святковий набір – Святковий набір для дівчат. Червоний.
Святковий набір для дівчат – це справжній скарб для будь-якої дівчинки. Саме він допоможе маленькій красуні створити святковий настрій своїми руками, зібрати дійсно незвичайні листівки та вразити оригінальним подарунком рідних і друзів.
- Видання містить чотири яскраві листівки, вісім різноманітних вітань і понад шістдесят кольорових наліпок.
- Набір призначений для дітей молодшого шкільного віку.
- Видання має 4 сторінки з наліпками.
Святковий набір для дівчат УЛА Червоний видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662847499 |
| Вес | 65 г |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Творчество. Рукоделие |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Цвет | Красный |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Без автора |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 5+ |
| Год издания | 2020 |
| Краткое описание | Святковий набір – Святковий набір для дівчат. Червоний.Святковий набір для дівчат – це справжній скарб для будь-якої дів |
| Серия | Святковий набір |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 23×16,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 46 ₴


