
Святковий набір УЛА до Різдва та Нового року Санта Клаус
46 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662848328
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Святковий набір – Святковий набір до Різдва та Нового року (Санта Клаус).
Святковий набір до Різдва та Нового року – це справжня знахідка в підготовці до новорічних свят. З таким набором буде легко привітати рідних та друзів. Дитина сама зможе створити оригінальний подарунок-листівку, написати на ній заздалегідь підготовлене вітання та прикрасити її яскравими наліпками за своїм смаком.
- Видання містить 4 яскраві листівки, 8 різноманітних вітань і понад 200 кольорових наліпок (4 сторінки).
- Набір призначений для дітей молодшого шкільного віку.
- Видання має 4 сторінки з наліпками
Святковий набір УЛА до Різдва та Нового року Санта Клаус видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662848328 |
| Вес | 65 г |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тематика | Творчество. Рукоделие |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2020 |
| Формат | |
| Длина | 165 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Без автора |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 5+ |
| Краткое описание | Святковий набір – Святковий набір до Різдва та Нового року (Санта Клаус).Святковий набір до Різдва та Нового року – це с |
| Серия | Святковий набір |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 23×16,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 46 ₴


