
Лабиринтики УЛА Приключения Рудика 6+
36 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175440216
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лабіринтики – Пригоди Рудика 6+.
Рудик запрошує дітей на пошуки пригод! Разом з ним вони створюватимуть снігові скульптури, кататимуться на автодромі, відпочиватимуть у дитячому таборі, шукаючи правильний шлях у кожному лабіринті.
Яскраві малюнки, великі наліпки та цікаві завдання допоможуть малюкам розвинути увагу, логічне мислення, фантазію та дрібну моторику пальців рук.
Лабиринтики УЛА Приключения Рудика 6+ видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440216 |
| Вес | 70 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2021 |
| Формат | |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сікора Ю.О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 6+ |
| Краткое описание | Лабіринтики – Пригоди Рудика 6+.Рудик запрошує дітей на пошуки пригод! Разом з ним вони створюватимуть снігові скульптур |
| Серия | Лабіринтики |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 17×23,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 36 ₴


