
Святкові наліпки-прикрашалки УЛА Новорічна ялинка
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175440148
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Святкові наліпки-прикрашалки - Новорічна ялинка. УЛА.
Книжка «Новорічна ялинка» буде чудовим подарунком дитині на зимові свята, адже містить 200 різноманітних стікерів, якими можна прикрасити все навколо.Видання містить великий яскравий плакат, який неодмінно подарує святковий настрій, а також лист святому Миколаю, який можна заповнити, прикрасити та надіслати чарівному дідусеві. А набір ялинкових прикрас, які потрібно власноруч вирізати, стане гарною прикрасою для ялинки чи кімнати. Корисне й цікаве дозвілля гарантоване!
Святкові наліпки-прикрашалки УЛА Новорічна ялинка видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440148 |
| Вес | 90 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 4 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2021 |
| Формат | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Без автора |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 5+ |
| Краткое описание | Святкові наліпки-прикрашалки - Новорічна ялинка. УЛА.Книжка «Новорічна ялинка» буде чудовим подарунком дитині на зимові |
| Серия | Святковий набір з наліпками |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×30 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


