
Велика книга святкових завдань УЛА Новорічні розваги
126 ₴
- В наличии
- Код: 9786175440315
- +380 (66) 292-54-64
Книжка «Новорічні розваги» — це збірник новорічних ігор і розвивальних тематичних завдань, які допоможуть відчути атмосферу свят і весело провести час. На сторінках видання на дітей чекають казкові лабіринти, цікаві кросворди, захопливі ребуси й головоломки, пізнавальні загадки, різноманітні прописи й розмальовки на новорічні теми, вправи на знаходження відмінностей і багато іншого.
Святкові наліпки допоможуть малюку впоратися із завданнями, розвинути його творчий потенціал і дрібну моторику. Видання сприятиме розвитку уваги, логіки, кмітливості, графічних, математичних і мовленнєвих навичок, а також подарує малечі й дорослим святковий настрій!
Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440315 |
| Вес | 200 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 48 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Год издания | 2021 |
| Тип | Розвиваючi книги |
| Возраст | дошкiльный |
| Серия | Велика книга святкових завдань |
| Автор | Цибань І. О |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 20×28 см |
| Видавництво | Ула |
| Краткое описание | Книжка «Новорічні розваги» — це збірник новорічних ігор і розвивальних тематичних завдань, які допоможуть відчути атмосф |
| Язык | українська |
- Цена: 126 ₴




