
Знайди та покажи УЛА Різдво
54 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175440186
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Це видання "Знайди та покажи. Різдво" - подарує дитині відчуття чарівної атмосфери Різдва. Виконуючи завдання, маленький розумник розвине уяву, потренує пам’ять та увагу, навчиться міркувати, творчо підходити до вирішення різних завдань і зможе відчути себе справжнім слідопитом!
Кожен розворот книжки містить велику барвисту ілюстрацію з безліччю різноманітних кумедних персонажів і запитання, що підкажуть, які несподіванки потрібно шукати на картинці.
Видання призначене для дітей віком від шести років.
Знайди та покажи УЛА Різдво видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440186 |
| Вес | 105 г |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Гілевич М. М |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 6+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Це видання "Знайди та покажи. Різдво" - подарує дитині відчуття чарівної атмосфери Різдва. Виконуючи завдання, маленький |
| Серия | Знайди та покажи |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×30,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 54 ₴


