
Книга Наліпки-помічниці УЛА Порт і аеропорт
58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175440964
- +380 (66) 292-54-64
Наліпки-помічниці — Порт і аеропорт
Дітям так подобається шукати та знаходити помилки на картинках. А виправляти їх за допомогою яскравих наліпок — це подвійне задоволення! На кожній сторінці серії «Наліпки-помічниці» діти матимуть змогу:
— уважно розглянути картинку;
— з’ясувати, що на ній не так;
— виправити неточності за допомогою наліпок;
— дізнатися цікаву інформацію та творчо її доповнити.
Ця книжка допоможе дітям відвідати порт й аеропорт: поглянути на кораблі, що прибувають, зазирнути в морський вантажний термінал і провести круїзний лайнер, а також побувати на злітно-посадкових смугах і в приміщені аеропорту. Захопливі завдання допоможуть розвинути увагу, логічне мислення, уяву та мовлення, а оригінальне оформлення у вигляді смішної плутанини неодмінно зацікавить дитину. Видання сприятиме розвитку уваги, логічного мислення, уяви та мовлення, а також дозволить весело й пізнавально провести час.
Книга Наліпки-помічниці УЛА Порт і аеропорт видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440964 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2022 |
| Формат | |
| Длина | 235 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Собчук О. С |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 6+ |
| Краткое описание | Наліпки-помічниці — Порт і аеропортДітям так подобається шукати та знаходити помилки на картинках. А виправляти їх за до |
| Серия | Наліпки-помічниці |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 23,5×22 см |
| Язык | українська |
- Цена: 58 ₴


