
Книга з наліпками Маленький стиліст УЛА На прогулянку
56 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175440896
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маленький стиліст — На прогулянку
Разом із цією книжкою дитина відчує себе справжнім стилістом і зможе за допомогою наліпок утілити в життя своє бачення стильного й неповторного образу. На сторінках книжки малюк підбере відповідний одяг для кінної та велосипедної прогулянок, створить зручні й модні літні образи, укомплектує теплі й стильні осінні та зимові костюми для розваг і занять спортом, одягне родину для весняного пікніка, а малечу — для перегонів на картингу.
Книга з наліпками Маленький стиліст УЛА На прогулянку видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440896 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 235 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Год издания | 2022 |
| Краткое описание | Маленький стиліст — На прогулянкуРазом із цією книжкою дитина відчує себе справжнім стилістом і зможе за допомогою наліп |
| Серия | Маленький стиліст |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 23,5×22 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 56 ₴


