
Книга з наліпками Модельне агентство УЛА Весілля
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175441282
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модельне агентство — Весілля
Серія «Модельне агентство» обов’язково сподобається маленьким модницям, оскільки дасть їм змогу потренуватися створювати власні образи й відчути себе справжнім стилістом! Барвисті наліпки допоможуть перетворити звичайних дівчаток на супермоделей і організувати свій модний показ. Серія сприяє розвитку творчого мислення, фантазії, уяви, уваги та дрібної моторики.
Книга з наліпками Модельне агентство УЛА Весілля видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175441282 |
| Вес | 76 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 6 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 235 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Гілевич М. М |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 6+ |
| Год издания | 2022 |
| Краткое описание | Модельне агентство — ВесілляСерія «Модельне агентство» обов’язково сподобається маленьким модницям, оскільки дасть їм зм |
| Серия | Модельне агентство |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×23,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


