
Навчаюсь граючи. Цікава математика з наліпками
73 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669394880
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книга "Навчаюсь граючи. Цікава математика з наліпками" зацікавить дитину у вивченні математики. Веселі та цікаві завдання допоможуть дитині навчитися швидко рахувати. Відповіді записувати не потрібно — їх можна вибрати серед наліпок.
А також книжечка розвине дрібну моторику малюка та розважить майбутнього учня не на один вечір
Навчаюсь граючи. Цікава математика з наліпками видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669394880 |
| Вес | 60 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Математика |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Кієкнко Л.В |
| Возраст | Для дошкільнят |
| Краткое описание | Книга "Навчаюсь граючи. Цікава математика з наліпками" зацікавить дитину у вивченні математики. Веселі та цікаві завданн |
| Тип | книги з наліпками |
| Формат, розмір | 20х26 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 73 ₴


