
Навчаюсь граючи. Українська абетка з наліпками
73 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669394859
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Це унікальна українська абетка з віршами-тавтограмами. На кожну літеру алфавіту надається веселий віршик, у якому усі слова починаються саме з неї. Також ми пропонуємо цікаву гру: відшукайте серед наліпок предмети на відповідну літеру (підписи будуть підказками) та наклейте їх у рамочки. Знайомтесь з українською абеткою весело та з задоволенням.
Навчаюсь граючи. Українська абетка з наліпками видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669394859 |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ткачук Л.М |
| Возраст | Для дошкільнят |
| Краткое описание | Це унікальна українська абетка з віршами-тавтограмами. На кожну літеру алфавіту надається веселий віршик, у якому усі сл |
| Тип | книги з наліпками |
| Формат, розмір | 20х26 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 73 ₴


