
Нова школа Комплексний тренажер АССА Вивчаємо та пишемо літери 5+
85 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786177670642
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нова школа Комплексний тренажер АССА Вивчаємо та пишемо літери 5+.
«Вивчаємо та пишемо літери» — це комплексний тренажер, призначений для дітей старшого дошкільного віку за допомогою якого дитина продовжує знайомитися з друкованими літерами українського алфавіту та робить перші кроки у написанні прописний великих і малих літер.
Нова школа Комплексний тренажер АССА Вивчаємо та пишемо літери 5+ видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177670642 |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Черно-белые |
| Количество страниц | 64 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Обучение письму |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 265 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шевчук Л.М |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 5-6 років |
| Краткое описание | Нова школа Комплексний тренажер АССА Вивчаємо та пишемо літери 5+.«Вивчаємо та пишемо літери» — це комплексний тренажер |
| Серия | Нова школа для малят |
| Тип | навчальний посібник для підготовки |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 85 ₴


