
Одягни ляльку. Софія
48 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 4820206650610
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Одягни ляльку. Софія.
Ваша дівчинка хоче вдягатися модно та креативно? Тоді гра «Одягни ляльку. Софія» саме для неї! Із цією грою дівчата зможуть експериментувати зі стилями одягу, змінювати аксесуари та знаходити нові оригінальні рішення у виборі гардеробу.
Під час гри дитина:
- відчує себе справжнім модельєром;
- розвине дрібну моторику пальців рук за допомогою багаторазових наліпок, творчі здібності та уяву;
Комплект містить:
- фігуру ляльки;
- обкладинку у вигляді пальта;
- цілих 3 розвороти багаторазових наліпок із зображеннями одягу в різному стилі (70 наліпок).
Створювати власний стиль тепер легко та цікаво!
Одягни ляльку. Софія видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 4820206650610 |
| Вес | 35 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Творчество. Рукоделие |
| Тип бумаги | Картон |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 5+ |
| Краткое описание | Одягни ляльку. Софія.Ваша дівчинка хоче вдягатися модно та креативно? Тоді гра «Одягни ляльку. Софія» саме для неї! Із |
| Серия | Одягни ляльку |
| Тип | Наклейки для развития ребенка |
| Формат, розмір | 16*23 см |
Информация для заказа
- Цена: 48 ₴


