
Світ навколо мене. Книжка з наліпками
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662845785
- +380 (66) 292-54-64
Ваш малюк вивчив літери та готовий йти далі!? Важливо в цей період зацікавити дитину. Книжка з наліпками «Світ навколо мене» створена саме для маленьких читачів, які тільки-но відкривають для себе чудовий світ самостійно прочитаних сторінок.
Усі слова у виданні поділені на склади та надруковані зручним для читання великим шрифтом, є чимало яскравих ілюстрацій та цілий розворот тематичних наліпок. Саме це зробить складний процес читання легким і захоплюючим.
Також ця книжка допоможе малюку запам’ятати назви іграшок та одягу, розвинути дрібну моторику пальців рук, зорову пам'ять й увагу. Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Світ навколо мене. Книжка з наліпками видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662845785 |
| Вес | 55 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Обучение чтению |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 235 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | Для дошкільнят |
| Краткое описание | Ваш малюк вивчив літери та готовий йти далі!? Важливо в цей період зацікавити дитину. Книжка з наліпками «Світ навколо м |
| Серия | Я читаю по складах |
| Формат, розмір | 16,5×23,5 см |
| Язык | українська |
- Цена: 30 ₴


