
Зашифровані прописи для піратів. Клiтка
20 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669395986
- +380 (66) 292-54-64
Зашифровані прописи для піратів. Клiтка - це знахідка для дітей, яким подобаються незвичайні завдання.
У зошитах серії "Зашифровані прописи для секретних агентів" малюк вивчить цікаві шифри для справжніх секретних агентів, піратів і принцес. Малювання символів знаків добре тренує графічні навички та розвиває фантазію і абстрактне мислення. Шифратори представлені в клітку, лінійку та косу лінію. Дитина вчиться весело і легко, тому що знаки адаптовані під можливості учнів.
Прописи будуть цікаві дитині, тому що: йому сподобається яскравий дизайн, його чекають різноманітні незвичайні завдання, він буде вчитися, граючи.
Дозвольте своїй дитині фантазувати, грати, розвиватися!
Зашифровані прописи для піратів. Клiтка видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669395986 |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Черно-белые |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Обучение письму |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 235 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Чала Е.Н |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | дошкiльний |
| Краткое описание | Зашифровані прописи для піратів. Клiтка - це знахідка для дітей, яким подобаються незвичайні завдання.У зошитах серії " |
| Серия | Зашифровані прописи для секретних агентів |
| Формат, розмір | 23.5х16.5 см |
| Язык | українська |
- Цена: 20 ₴


