
Підготовка до школи. Мова 5+
85 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669395610
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Запрошуємо вас разом з дитиною в подорож по стежці країни Грамота. Зошит "Підготовка до школи. Мова 5+" сприятиме формуванню у дитини необхідних знань про звук, слово, частини слова, наголос. У зошиті підібрані цікаві завдання з використанням мовних вправ, що дозволяють дитині з легкістю диференціювати звуки, визначати їх місце в слові.
Цей зошит послужить азбукою для дітей 5 років. У зошиті підібрані цікаві завдання, які допоможуть закріпити правильно звуковимову, розвинути дикцію, інтонаційну виразність мови.
Підготовка до школи. Мова 5+ видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669395610 |
| Вес | 120 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Изучение языка | Украинский |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 48 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Готовность к школе |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Каплуновська О. М |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 5 рокiв |
| Краткое описание | Запрошуємо вас разом з дитиною в подорож по стежці країни Грамота. Зошит "Підготовка до школи. Мова 5+" сприятиме формув |
| Серия | Підготовка до школи |
| Формат, розмір | 20х26 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 85 ₴


