
Підготовка до школи. Готуємо руку до письма 5+
85 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669395627
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підготовка до школи. Готуємо руку до письма 5+ (Схвалено МОНУ!!!)
Лист - одна з головних шкільних навичок. Наполегливість, уважність, старанність допоможуть дитині підготуватися до листа в школі. У зошиті підібрані цікаві завдання, які допоможуть малятам розвинути дрібні м'язи пальців і п'ясті руки, сформувати навички різних видів штрихування готових контурів, удосконалювати навички розфарбовування предметів рівномірно, з різним тиском олівця, не виходячи за контури. Також розвинути мислення, координацію рухів, пам'ять, акуратність при виконанні завдань, сформувати навички правильного користування письмовим приладдям (простими і кольоровими олівцями, гумкою).Підготовка до школи. Готуємо руку до письма 5+ видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669395627 |
| Вес | 120 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Изучение языка | Украинский |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 48 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Готовность к школе |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Каплуновська О. М |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | дошкiльний |
| Краткое описание | Підготовка до школи. Готуємо руку до письма 5+ (Схвалено МОНУ!!!)Лист - одна з головних шкільних навичок. Наполегливість |
| Серия | Підготовка до школи |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (20*26 см) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 85 ₴


