
Скоро в школу Торсінг Майбутній школяр
228 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-939-746-1
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Скоро в школу Торсінг Майбутній школяр.
Книга «Майбутній школяр» призначена для діточок дошкільного віку. Завдання в ній сприяють всебічному розвитку дитини і підготують його до школи. За допомогою цього посібника дитина розвине логічне мислення, увагу, вивчить букви, навчиться читати, опанує елементарними математичними навичками і підготує руку до письма.
Посібник стане в нагоді батькам і працівникам дошкільної освіти.
Скоро в школу Торсінг Майбутній школяр видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-939-746-1 |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 112 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Готовность к школе |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Фисина А.А |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 5-6 лет |
| Краткое описание | Скоро в школу Торсінг Майбутній школяр.Книга «Майбутній школяр» призначена для діточок дошкільного віку. Завдання в ній |
| Серия | Скоро в школу |
| Тип | навчальний посібник для підготовки |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 228 ₴


