
Скоро в школу Торсінг Лічба з наліпками
72 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-939-779-9
- +380 (66) 292-54-64
Скоро в школу Торсінг Лічба з наліпками.
Завдання цього посібника спрямовані на розвиток математичних здібностей дитини. За допомогою пропонованих вправ дитина вивчить цифри, додавання і віднімання в межах 10 складання завдань, запам'ятає склад числа.
Діти від природи мають гнучке мислення і неабияку інтуїцію, вони швидко пропонують способи розв'язання задач. Не поспішайте підказувати! Ви, в разі необхідності, можете направити їх міркування навідними питаннями. Не забувайте хвалити дитину, якщо все вдається. Не перевантажуйте дитину, враховуйте індивідуальні особливості малюка. Звертаємо увагу - навчання повинно викликати тільки позитивні емоції, тому ми пропонуємо в посібнику використовувати при вирішенні деяких завдань наклейки, які перетворять навчання в захоплюючу гру.
Увага! Всі текстові завдання призначені для читання дорослими.
Скоро в школу Торсінг Лічба з наліпками видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-939-779-9 |
| Вес | 120 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 32 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Математика |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Киенко Л.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 5-6 рокiв |
| Краткое описание | Скоро в школу Торсінг Лічба з наліпками.Завдання цього посібника спрямовані на розвиток математичних здібностей дитини |
| Серия | Скоро в школу |
| Тип | навчальний посібник для підготовки з наліпками |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 72 ₴


