
Посібник для розвитку. Грайся та розвивайся
65 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660736061
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник для розвитку. Грайся та розвивайся.
Даний посібник містить завдання, спрямовані на розвиток логічного мислення, вміння аналізувати, систематизувати, порівнювати, узагальнювати, класифікувати. Тут запропоновано нескладні математичні, логічні завдання, цікаві ребуси, головоломки, лабіринти. Барвисті малюнки перетворять навчання у захопливу гру, допоможуть дітям уявляти, фантазувати, прагнути про все дізнатися.
Для дітей старшого дошкільного віку та учнів початкової школи, вихователів дитячих дошкільних закладів, груп продовженого дня, учителів, батьків.
Посібник для розвитку. Грайся та розвивайся видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660736061 |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 32 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Логика. Мышление |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Демчак О., Литвин Ю |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 5-8 років |
| Краткое описание | Посібник для розвитку. Грайся та розвивайся.Даний посібник містить завдання, спрямовані на розвиток логічного мислення |
| Серия | Підготовка до школи |
| Тип | навчальний посібник для підготовки |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


