
Посібник з основ малювання. Вчимося малювати
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789660735903
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник з основ малювання. Вчимося малювати.
Посібник призначений допомогти дітям швидко й легко навчитися малювати улюблені квіти, веселих звірят, домашніх улюбленців, а відтак — відчути себе справжніми художниками. Тут запропоновано нескладні завдання, спрямовані на розвиток у дітей образного мислення та творчих здібностей. Короткі віршовані твори, подані поруч із малюнками, допоможуть розвивати дитячі асоціації, усне мовлення, уяву та фантазію, сприятимуть кращому читанню.
Для дітей дошкільного віку та учнів початкової школи, вихователів дитячих дошкільних закладів, груп продовженого дня, учителів, батьків.
Посібник з основ малювання. Вчимося малювати видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660735903 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 32 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Демчак О., Литвин Ю |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 5-8 років |
| Краткое описание | Посібник з основ малювання. Вчимося малювати. Посібник призначений допомогти дітям швидко й легко навчитися малювати улю |
| Серия | Підготовка до школи |
| Тип | навчальний посібник для підготовки |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


