
Святковий набір УЛА до Різдва та Нового року
46 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662848359
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Святковий набір до Різдва та Нового року — це справжня знахідка в підготовці до новорічних свят. З таким набором буде легко привітати рідних та друзів.
Дитина сама зможе створити оригінальний подарунок-листівку, написати на ній заздалегідь підготовлене вітання та прикрасити її яскравими наліпками за своїм смаком.
Видання містить 4 яскраві листівки, 8 різноманітних вітань і понад 200 кольорових наліпок (4 сторінки).
Набір призначений для дітей молодшого шкільного віку.
Святковий набір УЛА до Різдва та Нового року видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662848359 |
| Вес | 65 г |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Тип книги | Виммельбух |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2020 |
| Формат | |
| Длина | 165 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 5+ |
| Краткое описание | Святковий набір до Різдва та Нового року — це справжня знахідка в підготовці до новорічних свят. З таким набором буде ле |
| Серия | Святковий набір з наліпками |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Формат, розмір | 23×16,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 46 ₴


