
Знайди та покажи УЛА Велике місто
54 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-284-918-9
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Знайди та покажи УЛА Велике місто.
Це видання познайомить дитину із захопливим великим містом. Виконуючи завдання, маленький розумник розвине уяву, потренує пам’ять та увагу, навчиться міркувати, творчо підходити до вирішення різних завдань і зможе відчути себе справжнім слідопитом! Кожен розворот книжки містить велику барвисту ілюстрацію з безліччю різноманітних кумедних персонажів і запитання, що підкажуть, які несподіванки потрібно шукати на картинці.
Видання призначене для дітей віком від шести років.
Знайди та покажи УЛА Велике місто видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-284-918-9 |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Тип книги | Виммельбух |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 305 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смірнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | від 6 років |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Знайди та покажи УЛА Велике місто.Це видання познайомить дитину із захопливим великим містом. Виконуючи завдання, малень |
| Серия | Знайди та покажи |
| Тип | Розвивальні книжки для дітей |
| Формат, розмір | 21×30,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 54 ₴


