
Я йду до школи Торсінг Навчання грамоти Чала
58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669399656
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Я йду до школи. Навчання грамоти. (Чала О.М).
Запропоновані в посібнику завдання допоможуть розвинути інтерес у дитини до читання, сприятимуть легкому опануванню навичками читання, підготують руку до письма.
Завдання в посібнику розташовані в певній послідовності, тому виконувати їх слід, дотримуючись системи. Сподіваємось, що заняття із зошитом допоможуть вашій дитині відчути себе розумником, розкрити таланти і захопитися по-справжньому навчанням.
Я йду до школи Торсінг Навчання грамоти Чала видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669399656 |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Черно-белые |
| Количество страниц | 32 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Чала Е.Н |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | дошкiльний |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Я йду до школи. Навчання грамоти. (Чала О.М).Запропоновані в посібнику завдання допоможуть розвинути інтерес у дитини до |
| Серия | Готуємось до школи |
| Тип | Посiбник для учня |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 58 ₴


