
Я йду до школи Торсінг Математичні прописи Топоркова
58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669399649
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Я йду до школи. Математичні прописи. (Топоркова І.В.).
Даний посібник містить завдання для підготовки руки до письма на аркуші в клітинку.
Дитина навчиться обводити, штрихувати, домальовувати предмети, візерунки, знаходити спільні ознаки предметів, поєднувати їх у групи.
За допомогою цікавих вправ майбутній першокласник набуде навичок правильного написання цифр, зображення геометричних фігур.
Завдання в ігровій формі допоможуть розвинути зорову пам'ять та увагу.
Я йду до школи Торсінг Математичні прописи Топоркова видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669399649 |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Изучение языка | Украинский |
| Иллюстрации | Черно-белые |
| Количество страниц | 32 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Обучение письму |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Топоркова І.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | дошкiльний |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Я йду до школи. Математичні прописи. (Топоркова І.В.).Даний посібник містить завдання для підготовки руки до письма на а |
| Серия | Готуємось до школи |
| Тип | Посiбник для учня |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 58 ₴


