
Я йду до школи Торсінг Логіка для дітей Бачинська
58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669399663
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Я йду до школи. Логіка для дітей. (Бачинська І. П.).
Даний посібник містить завдання для розвитку логічного мислення майбутнього першокласника.
Якщо в дитини добре розвинена логіка, їй легко розв'язувати задачі, запам'ятовувати.
У книзі запропоновані цікаві завдання в ігровій формі.
У процесі гри дитина закріплює отримані знання та набуває нових умінь і навичок, розвиває розумові здібності, зокрема вміння порівнювати, аналізувати, класифікувати предмети, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки.
Я йду до школи Торсінг Логіка для дітей Бачинська видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669399663 |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Черно-белые |
| Количество страниц | 32 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Бачинська І. П |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | дошкiльний |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Я йду до школи. Логіка для дітей. (Бачинська І. П.).Даний посібник містить завдання для розвитку логічного мислення майб |
| Серия | Готуємось до школи |
| Тип | Посiбник для учня |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 58 ₴


