
Прописи Торсінг Пишемо двома руками Фісіна
34 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669399601
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Прописи. Пишемо двома руками. (Фісіна А.О.).
Прописи допоможуть дитині навчитися впевнено тримати олівець та одночасно розвивати обидві півкулі мозку завдяки письму двома руками.
У книжці запропоновано ілюстрації, які треба навести одночасно лівою та правою руками. Такий вид малювання сприймається як розвага, а не як заняття.
Завдяки таким тренуванням дитина підвищить рівень розподілу уваги і буде більш успішно навчатися.
Прописи упорядковані згідно з методичними рекомендаціями щодо підготовки руки до письма.
Прописи Торсінг Пишемо двома руками Фісіна видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669399601 |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Изучение языка | Украинский |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Обучение письму |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Фісіна А.О |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | дошкiльний |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Прописи. Пишемо двома руками. (Фісіна А.О.).Прописи допоможуть дитині навчитися впевнено тримати олівець та одночасно ро |
| Серия | Готуємось до школи |
| Тип | Прописи |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 34 ₴


