
Я читаю самостійно Торсінг Великий шрифт Таємниця розбитого дзеркала
49 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669399892
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Я читаю самостійно Великий шрифт Таємниця розбитого дзеркала.
У період опанування дітьми самостійного читання немає нічого кращого за якісну дитячу літературу! Саме такі історії ми пропонуємо у цій книжці. Вона складається з сучасних казок із захопливим сюжетом, який обов'язково сподобається дітям. А щоб маленькі читачі не перенапружували зір, підібрано казкові історії оптимальні за обсягом і надруковано їх великим шрифтом.
Ці книжечки допоможуть набути навичок свідомого читання, розширити словниковий запас, розвинути почуттся гумору, і найголовніше - отримати задоволення від читання. Читайте з насолодою!
Я читаю самостійно Торсінг Великий шрифт Таємниця розбитого дзеркала видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669399892 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2021 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 32 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Майборода О.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 6+ |
| Краткое описание | Я читаю самостійно Великий шрифт Таємниця розбитого дзеркала.У період опанування дітьми самостійного читання немає нічог |
| Серия | Я читаю самостійно |
| Тип | Книжка для читання |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 17х23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 49 ₴


