
Що робити, якщо… Безпека на відпочинку Торсінг Шипарьова
62 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175240496
- +380 (66) 292-54-64
Що робити, якщо...Безпека на відпочинку.
Усі ми, батьки, дуже хвилюємося щоразу, коли з дитиною щось трапляється на відпочинку. Книга "Безпека на відпочинку" стане в нагоді юному читачеві. Адже в ній подано різноманітні ситуації, які можуть статися з дитиною на відпочинку: чи то вона загубилася в незнайомому місці, чи то вкусила змія тощо. Також представлено чекліст - це пам'ятка про те, як треба діяти в тій чи іншій ситуації. У кінці кожної історії юному читачеві запропонована рубрика "Перевір себе", завдання в якій він виконає за допомогою наліпок. Опрацювавши матеріал цієї книги, ваша дитина вмітиме діяти в багатьох складних життєвих ситуаціях.
Що робити, якщо… Безпека на відпочинку Торсінг Шипарьова видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175240496 |
| Вес | 70 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Безопасность. Правила дорожного движения |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шипарьова О.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 6+ |
| Год издания | 2022 |
| Краткое описание | Що робити, якщо...Безпека на відпочинку.Усі ми, батьки, дуже хвилюємося щоразу, коли з дитиною щось трапляється на відпо |
| Серия | Що робити, якщо |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 28х20 см |
| Язык | українська |
- Цена: 62 ₴


