
Улюблені вірші Школа Найкращі вірші для дітей 3+ Забіла
250 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-429-688-2
- +380 (66) 292-54-64
Улюблені вірші. 3+ (Н. Забіла).
У збірці «Улюблені вірші» маленькому читачеві пропонується понад сімдесят сторінок віршів, кожен із яких є справжнім шедевром, що випромінює щирість та доброзичливість.Автор — видатна українська письменниця, поетеса, лауреат літературної премії імені Лесі Українки Наталія Забіла відрізняється унікальним талантом говорити про серйозні речі у простій невимушеній манері.
Грайливі рядки доступно розповідають дітям про природу, людські якості, світ речей, допомагають у вивченні букв, цифр та назв місяців. Видання входить до серії «Найкращі вірші для дітей» — своєрідної скарбнички цікавих та популярних дитячих віршованих творів.
Захоплюючі та зворушливі історії, загадки, співи, лічилки в тандемі з барвистими ілюстраціями Ольги Смирнової безперечно припадуть до душі дітям, а дорослим нагадають чарівну та безтурботну пору дитинства. Вірші Наталії Забіли стали не просто класикою, а й рідними та справді улюбленими для кількох поколінь українців.
Улюблені вірші Школа Найкращі вірші для дітей 3+ Забіла видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-688-2 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2021 |
| Жанр | Поэзия |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 80 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Наталя Забіла |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Улюблені вірші. 3+ (Н. Забіла).У збірці «Улюблені вірші» маленькому читачеві пропонується понад сімдесят сторінок віршів |
| Серия | Найкращі вірші для дітей |
| Тип | Розвиваючi книги |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 220 х 170 х 11 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 250 ₴


