
Кумедні вірші Школа Найкращі вірші для дітей 3+ Бойко
250 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-429-693-6
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кумедні вірші. 3+ (Григорій Бойко).
У цій книзі зібрані найкращі вірші поета: веселинки, скоромовки-спотикалочки, загадки та дотепні вірші. Кожен із творів є як би подарунком від автора маленькому читачеві — так легко вони читаються та запам'ятовуються, а веселий гумор дарує малюкам чудовий настрій.
Цікаві, дотепні, зворушливі вірші втілюють щиру любов до дітей, справжнє розуміння їхніх інтересів, почуттів та переживань.
Кумедні вірші Школа Найкращі вірші для дітей 3+ Бойко видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-693-6 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2021 |
| Жанр | Поэзия |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 80 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Григорій Бойко |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Кумедні вірші. 3+ (Григорій Бойко).У цій книзі зібрані найкращі вірші поета: веселинки, скоромовки-спотикалочки, загадки |
| Серия | Найкращі вірші для дітей |
| Тип | Розвиваючi книги |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 220 х 170 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴


