
Веселі вірші Школа Найкращі вірші для дітей 3+ Чубач
265 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-429-687-5
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Веселі вірші. 3+ (Ганна Чубач).
Ці вірші, лічилки, скоромовки та загадки запам'ятаються дитині з першого рядка!
Адже вони веселі та добрі, повчальні та смішні.
Зігріті сонцем любові до малюків, вони дарують гарний настрій, вчать мислити та любити рідне слово.
Веселі вірші Школа Найкращі вірші для дітей 3+ Чубач видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-687-5 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2021 |
| Жанр | Поэзия |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 96 |
| Обложка | Твердый переплет |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Ганна Чубач |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Веселі вірші. 3+ (Ганна Чубач).Ці вірші, лічилки, скоромовки та загадки запам'ятаються дитині з першого рядка!Адже вони |
| Серия | Найкращі вірші для дітей |
| Тип | Розвиваючi книги |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 220 х 170 х 11 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 265 ₴


