
Велика книга завдань з наліпками. 2–3 роки
110 ₴
- В наличии
- Код: 9789662846188
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"Велика книга завдань з наліпками. 2–3 роки" познайомить вашого малюка з буквами українського алфавіту, цифрами, геометричними фігурами, поняттями «великий і малий», «високий і низький», «один і багато». Дитина також навчиться малювати прості лінії, порівнювати предмети за розміром, формою, кольором, візерунком, знаходити пару, установлювати логічні зв’язки між предметами та добирати узагальнювальні назви.
Видання призначене для спільної роботи дітей віком від двох років з батьками.
Велика книга завдань з наліпками. 2–3 роки видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662846188 |
| Вес | 200 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 60 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | для дiтей |
| Краткое описание | "Велика книга завдань з наліпками. 2–3 роки" познайомить вашого малюка з буквами українського алфавіту, цифрами, геометр |
| Тип | Розвиваючi книги |
| Формат, розмір | 235*220 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴


