
Велика книга завдань з наліпками. 4–5 роки
110 ₴
- В наличии
- Код: 9789662846201
- +380 (66) 292-54-64
Із книжкою "Велика книга завдань з наліпками. 4–5 роки" ваш малюк навчиться називати букви українського алфавіту, розпізнавати їх і поєднувати в склади, утворювати слова й читати по складах. Ще дитина потренується порівнювати кількість предметів, цифри й числа, дізнається про дії додавання та віднімання, навчиться розв’язувати прості приклади та задачі. Під час занять із книжкою малюк опанує малювання різноманітних ліній і фігур по пунктиру, клітинках і точках, штрихування малюнків, написання букв та цифр. Малюк також навчиться порівнювати предмети та знаходити спільні або протилежні за змістом ознаки, установлювати логічні зв’язки між ними й розв’язувати прості логічні задачі.
Видання призначене для спільної роботи дітей віком від чотирьох років з батьками.
Велика книга завдань з наліпками. 4–5 роки видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662846201 |
| Вес | 200 г |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 60 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | для дiтей |
| Краткое описание | Із книжкою "Велика книга завдань з наліпками. 4–5 роки" ваш малюк навчиться називати букви українського алфавіту, розпі |
| Тип | Розвиваючi книги |
| Формат, розмір | 235*220 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 110 ₴


