
Книга Пишу Читаю Рахую 4-5 років УЛА 280 розумних наліпок
104 ₴
- В наличии
- Код: 9789662846225
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Із книжкою "Книга з наліпками. Пишу Читаю Рахую. 4-5 роки" ваша дитина навчиться писати друковані літери українського алфавіту, малювати різні типи ліній, фігури, орнаменти й предмети по пунктиру та клітинках. Малюк зможе пригадати числа від 1 до 10 та основні геометричні фігури, навчитися вимірювати довжину предметів за допомогою лінійки, порівнювати предмети й числа, розв’язувати прості приклади й задачі. Дитина також потренується складати слова зі складів, а речення — зі слів за допомогою малюнків та наліпок і, звичайно, читати по складах слова й речення. Завдання в книжці передбачають роботу з наліпками, що неодмінно сподобається дитині.
Видання призначене для спільної роботи дітей віком від чотирьох років з батьками.
Книга Пишу Читаю Рахую 4-5 років УЛА 280 розумних наліпок видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662846225 |
| Вес | 180 г |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 48 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Обучение чтению |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | для дiтей |
| Краткое описание | Із книжкою "Книга з наліпками. Пишу Читаю Рахую. 4-5 роки" ваша дитина навчиться писати друковані літери українського ал |
| Тип | Розвиваючi книги |
| Формат, розмір | 200х280 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 104 ₴


