
Книга Розмальовка Підручники та посібники Динозаврики
40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 2255555502051
- +380 (66) 292-54-64
Що може бути веселіше забави, як розмальовка. Ця забава обов'язково сподобається вашій дитині! Для цього Вам необхідно зовсім небагато речей ― це звичайний пензлик чи кольорові олівці або фломастери. Дитині тільки потрібно провести пензликом по сторінці і кольорова гама на ній засіяє. Щоб малюнки були гарнішими, видовищними ― допоможіть малюку не виходити за контури малюнку. Одним із правил є частіше міняти воду і дати малюнку висохнути, перш ніж відкриєте наступну сторінку. Також розмальовка допоможе ознайомитись з оточуючим світом. Малюк отримає велике задоволення від гри з розмальовкою і буде розвивати дрібну моторику рук і увагу. Зробіть цікавий, чудовий подарунок своїй дитині!
Розмальовка: динозаврики - цікавий, чудовий подарунок Вашїй дитині!
Книга Розмальовка Підручники та посібники Динозаврики видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Использование | Одноразовое |
| Материал | Бумага |
| Пол | Унисекс |
| Способ раскрашивания | Карандашами |
| Тип | Классическая раскраска |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| ISBN | 2255555502051 |
| Автор | Сажко О |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 5 рокiв |
| Количество страниц | 16 |
| Краткое описание | Що може бути веселіше забави, як розмальовка. Ця забава обов'язково сподобається вашій дитині! Для цього Вам необхідно з |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 40 ₴


