
Найшвидший спосіб розвинути логічне мислення
24 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662845501
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Із книгою "Найшвидший спосіб розвинути логічне мислення" ваша дитина легко та швидко навчиться встановлювати логічні зв’язки між предметами, добирати узагальнювальні назви, знаходити загальні або протилежні за змістом ознаки, а також потренується розв’язувати прості логічні задачі за допомогою наліпок.
Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Найшвидший спосіб розвинути логічне мислення видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662845501 |
| Вес | 40 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | дошкiльний |
| Краткое описание | Із книгою "Найшвидший спосіб розвинути логічне мислення" ваша дитина легко та швидко навчиться встановлювати логічні зв’ |
| Серия | Найшвидший спосіб |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 11×23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 24 ₴


