
Енциклопедія з наліпками. Лісові тварини та рослини
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662845006
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Видання "Енциклопедія з наліпками. Лісові тварини та рослини" познайомить дитину зі світом лісу — тваринами, птахами, деревами, ягодами й грибами. У кінці книги малюк знайде захопливу настільну гру, що допоможе весело провести час із друзями, закріпити здобуті знання та пограти з яскравими наліпками, що містяться у виданні.
Енциклопедія з наліпками. Лісові тварини та рослини видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662845006 |
| Вес | 115 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Возраст | 3+ |
| Количество страниц | 12+ наліпки |
| Краткое описание | Видання "Енциклопедія з наліпками. Лісові тварини та рослини" познайомить дитину зі світом лісу — тваринами, птахами, де |
| Серия | Енциклопедія з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×29 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


